پشتیبانی

خرید کردن همیشه لذت خاص خودش را دارد، لذت دست یافتن به کالایی که نیاز ما را برطرف می کند و به ما کمک می کند که زندگی بهتری داشته باشیم و به اهداف مان نزدیک تر شویم. امروز دیگر خرید به روش سنتی به صرفه نیست، مشغله کاری، سرعت گذر زمان، ترافیک بالا، غیره و غیره انتظارات ما را از خرید تغییر داده است. امروز ما نیازمند دسترسی سریع تر، راحت تر و حتی ارزان تر به کالاهای مورد نیازمان هستیم. از سوی دیگر، افزایش آگاهی مردم نسبت به اینترنت و خرید آنلاین، خوشبختانه سبب افزایش اعتماد مردم به این تکنولوژی شده و دیگر خبری از دلهره های سابق نیست.

در این بین، وظایف بخش تولید کننده و فروشندگان سخت تر و بیشتر از قبل شده، و مشتری انتظار دارد که نسبت به خرید سنتی از پیشتیبانی بهتر و کامل تری برخوردار باشد. به همین منظور «کتابسرای افرا»  سعی خود را در برطرف نمودن نیازهای تمام مخاطبان و مشتریان خود قرار داده است.

پس مشتری عزیز، چنانچه نسبت به مجموعه ما، مراحل خرید و یا محصولاتمان سوالی دارید، مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود و از بودن در کنار شما و رفع نیازتان بسیار خرسندیم. شما مشتری گرامی، به هر کدام از روش های زیر که تمایل بیشتری دارید با ما در ارتباط باشید.

 

پشتیبانی آنلاین

برای راحتی ارتباط با ما و خدمات رسانی هرچه سریع ترمیتواندی از صفحه اینستاگرام ما که در گوشه پایین وب سایت ما مشاهده می کنید استفاده نمائید. شما می توانید سوالات و مشکلاتتان را از این طریق با ما در میان بگذارید. همکاران ما آماده پاسخگویی آنلاین و سریع به شما عزیزان هستند. چنانچه آنلاین نبودیم، بازهم به محض مشاهده پیام تان، به شما پاسخ خواهیم داد و شما می توانید حتی در صورت آفلاین شدن با مراجعه بعدی به اینستاگرام پاسخ ما را مشاهده کنید.

 

 

پشتیبانی تلفنی

اگر هنوز علاقه زیادی به پیگیری تلفنی کارهایتان دارید، با دفتر ما و یا فروشندگانمان تماس بگیرید. مشتاق شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تلفن مستقیم فروشگاه اینترنتی (سایت):

011-32310719

 

خرید و پشتیبانی حضوری

شاید هنوز هم خرید حضوری را به آنلاین ترجیح می دهید و دلایل خاص خود را داشته باشید.

به همین منظور شما مشتریان گرامی، می توانید به فروشگاه های ما در ساری ، بابل و بابلسر مراجعه کنید. همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود.

 

آدرس فروشگاه ها :

ساری - خیابان فرهنگ - جنب مجتمع ورزشی تختی - روبروی اغذیه حامد
بابل - میدان جهاد - اندیشه 20
بابلسر - خیابان امام (ره) - امام 2